Dt. Güngör BİLGİN
Başhekim/Hast.Yön.
ARAMA YAP

 

 

 

    

Merkezimiz Yöneticilerinin Ramazan Bayramı Ziyareti

Merkezimiz Yöneticilerinin Ramazan Bayramı Ziyareti

 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Sayın Güngör Bilgin ve Merkezimiz Müdürü Sayın Çağdaş Mert Ramazan Bayramında da mesai yapan personelimizi ziyaret ederek bayramlaştılar.

Merkezimiz İdari Yöneticileri yayınladıkları ortak mesajda, "Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve devletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, milletimiz için huzur ve bereketli olmasını niyaz ediyoruz. Ramazan bayramın tüm islam coğrafyası için de huzur getirmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyoruz. Devlette hizmet bakidir düşüncesiyle her zaman çalışarak kamu hizmetlerimizin aksamaması içinde elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu bayramda da hizmetlerimizin aksamaması için gerekli tüm tedbirleri aldık, Merkezimizin idari yöneticileri olarak bu bayram tatilinde de personelimizin yanında olarak ara ara ziyaretler yaparak olabilecek aksamaların önüne geçmeye çalışıyoruz. Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari Yöneticileri olarak milletimizin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlıklı günler diliyoruz." mesajını yayınladılar.

Bizler de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak milletimizin ve personelimizin adına yöneticilerimize teşekkür ediyor, hayırlı bayramlar diliyoruz.